تاتی پت اولین پت شاپ آنلاین جنوب کشور؛ هر آنچه که حیوان شما نیاز دارد

“تاتی پت" نویان خرید سابق فعالیت آنلاین خود را در تاریخ ۲۳ اردیبهشت ماه ۹۶ با اخذ مجوز از سازمان های مربوطه به عنوان مرجع آنلاین تخصصی حیوانات خانگی به وسیله پرنیان ایزدجو در بخش های پت شاپ، گرومینگ و خدمات در محل حیوانات فعالیت خود را آغاز کرد.

پت شاپ " تاتی پت"  با عرضه  محصولات با کیفیت و خرید مستقیم  از وارد کننده های مجاز برندهای معتبر و قابل اعتماد لوازم و خوراک حیوانات خانگی به شما این امکان  را میدهد که در مورد هر محصول اطلاعات کامل و البته درستی را به دست آورده، بهترین و مناسب ترین ها را قیمتی مناسب برای حیوان خود فراهم کنید.

محصولات  “تاتی پت" در بهترین شرایط انبارداری و نگهداری می شوند ودر مورد کالاهای دارای تاریخ انقضاء ، شما هنگام خرید از زمان تولید و انقضای کالای مورد نظر خود آگاه خواهید شد.

“تاتی پت" در همه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل باز بوده و سفارشات شهر شیراز را در ساعت و تاریخ انتخاب شده تحویل می نماید و سفارشات شهرهای دیگر ایران را در اولین ساعات کاری ارسال خواهد نمود.

خدمات ما

مرجع اطلاعات حیوانات خانگی

در بخش وبلاگ حیوانات خانگی ، “تاتی پت" با امکان جستجوی حرفه ای، شما قادر خواهید بود به اطلاعات ارزشمند و لازمی که می باید درمورد حیوانات خود ویا حیوانی که قصد نگهداری آن را دارید؛ دست پیدا کنید.

خدمات آموزشی

هنگام خرید حیوان خانگی، دغدغه هایی در مورد آموزش صحیح او ایجاد می شود. “تاتی پت"با گردآوردن افراد متخصص درزمینه آموزش حیوانات این امکان را برای شما فراهم می آورد که با ثبت درخواست ، در محل زندگی حیوان خود خدمات آموزشی دریافت نمایید.

روند پرداخت

در صورتی که دریافت کننده کالا شیراز باشد پرداخت هزینه محصول به انتخاب سفارش دهنده میتواند آنلاین ویا هنگام دریافت کالا باشد.پرداخت هزینه محصول در شهرهای دیگر فعلاّ تنها به صورت آنلاین پیش از ارسال امکانپذیر خواهد بود.

چرا تاتی پت ؟!

گرومینگ

این بخش از"تاتی پت" در حال حاضر در شهر شیراز فعال می باشد.رشد ناخن ها و موهای حیوان وکوتاهی آن همیشه یکی ازدغدغه های صاحبان حیوانات خانگی بوده است. " تاتی پت" این امکان را برای شما فراهم آورده است که با درخواست آنلاین، افراد متخصص تاتی پت  درزمینه گرومینگ در محل زندگی حیوان شما حاضرشده وکوتاهی مو وناخن حیوان خانگی شما را براساس خواست خودتان به وسیله “ابزارهای تخصصی"، درنهایت کیفیت و با درنظر گرفتن سلامت حیوان خانگی شما آن هم با قیمتی باورنکردنی انجام دهند.در ضمن این امکان برای حیوان خانگی شما فراهم است که از این خدمات در محیط کلینیکی استفاده نماید .

قابل اتکا بودن تاتی پت

تمام مطالب این بخش به تایید افراد متخصص در این زمینه رسیده است و قابل اعتماد می باشد. این اطلاعات شامل بیماری های رایج حیوانات خانگی، پیشگیری و مراقبت، این که چه زمانی لازم است حیوان شما به دامپزشک مراجعه کند، کمکهای اولیه، نژاد حیوانات مختلف و شرایط اختصاصی نگهداری،آموزشهای ابتدایی، جیره غذایی و… میباشد. “تاتی پت" به عنوان اولین پت شاپ و مرکز اطلاعات حیوانات خانگی آنلاین در جنوب کشور همراه شماست.

مزیت های تاتی پت

پشتیبانی ۲۴ ساعته

“تاتی پت" در همه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل باز بوده و سفارشات شهر شیراز را در هر روز و ساعت هفته حداکثر سه ساعت پس از سفارش تحول می نماید و سفارشات شهرهای دیگر ایران را در اولین ساعات کاری ارسال خواهد نمود.

بهترین کیفیت

“تاتی پت" در همه روزهای هفته حتی روزهای تعطیل باز بوده و سفارشات شهر شیراز را در هر روز و ساعت هفته حداکثر سه ساعت پس از سفارش تحول می نماید و سفارشات شهرهای دیگر ایران را در اولین ساعات کاری ارسال خواهد نمود.

سریعترین تحویل

تحویل سریع سفارش شما در شیراز؛ حتی روز های تعطیل نهایتا تا ۳ ساعت پس سفارش کالای خود را درب منزل دریافت کنید.

حفظ حقوق مشتری

تاتی پت تضمین می نماید کلیه اطلاعات خریداران خود را حفظ خواهد نمود. و تمامی سعی و تلاش خود را جهت کسب رضایت آن ها به کار خواهد بست.